пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

Логіко-структурний підхід у розробці проектної заявки

ПРО ЦЕЙ КУРС
Курс «Логіко-структурний підхід у розробці проектної заявки» орієнтований на надання теоретичних знань та практичних кейсів задля максимально якісного заповнення логіко-структурної матриці, що є однією з найважливіших розділів аплікаційної форми проекту для подання на участь у Програмі підтримки проектів секторальної політики, пропонованої Європейським Союзом.
Мета курсу – надати теоретичні та практичні знання та навички з розробки та заповнення логіко-структурних матриць проекту для подання на розгляд іноземних донорських організацій.
Проект є спільним напрацюванням департаменту та керівника аналітичної програми громадської організації «Європейський діалог», експерта Олександра Софія.
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС
Курс буде корисним проектним менеджерам, грантрайтерам, працівникам економічних відділів і управлінь органів місцевої влади та місцевих органів виконавчої влади, що працюють з напрямом залучення міжнародної технічної допомоги; представникам громадянського суспільства, закладів освіти, науки, охорони здоров’я, культури; благодійних організацій та фондів.
ВИМОГИ ДО СЛУХАЧІВ
Знання базових підходів до заповнення проектних заявок, основ грантрайтингу та проектного менеджменту.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ
Це міні-курс, який складається з чотирьох відеолекцій.

АВТОР КУРСУ

Олександр Софій

Олександр Софій — магістр державного управління та багаторічний консультант з питань розвитку громадянського суспільства в Україні. Був директором Західного центру Міжнародного фонду "Відродження" в Україні, з 2001 по 2005 працював в національному офісі Міжнародного благодійного фонду "Карітас Україна", працював в Українському фонді соціальних інвестицій та інших загальнонаціональних проектах.
Експерт має тривалий успішний досвід співпраці зі структурними підрозділами Львівської облдержадміністрації. Його регулярно залучають у ролі тренера, модератора на круглі столи, конференції та форуми різного рівня.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!
В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат дотупні в будь-який час.
Джерело 

Немає коментарів:

Дописати коментар