Вхід на сайт і алгоритм створення публікації, її редагування чи видалення

Кроки
Скриншот
1.       
Вхід на сайт soczamov-bc.blogspot.com


·  Дивимось в правий верхній куток сайту: потрібно увійти з свого акаунта, натиснувши «Увійти». Можливо перед цим буде потрібно вийти з іншого.

·       Далі там же натиснути Нова публікаціявідкриється шаблон публікації

·       Заповнити: заголовок допису, мітки, розклад (дату і час) публікації.

·      Дату можна залишити поточну, або змінити. Мітки використати ті, що є або додати свої. Пункти верхньго горизонтального меню пов'язані з публікаціями (дописами), що мають відповідні теги-мітки: Аналітика, Документи, Конкурси, Маніторинг.
2.       
Створення вмісту публікації


·      Освоєння панелі інструментів, спробувати шрифти, колір, вставити фото, відео, посилання та ін.
·       Після перенесення публікації з редактора чи іншого сайту потрібно відмітити весь текст (або частинами) і натиснути на скасування форматування. Потім можна зробити своє форматування.
·       Посилання можуть бути на диск акаунту соціального замовлення, на публікацію на цьому сайті, інші сайти, наприклад, міськради. 
*Копіювати адресу посилання після натискання правої клавіші мишки.
·     Спочатку йде створення чернетки публікації, перегляд, збереження.
·       Періодично бажано натискати кнопку «Зберегти».
     Якщо публікація досить велика, доцільно іі розбити на дві частини. зробити це можна за допомого відповідного значка в панелі інструментів. Курсор в тексті розмістити в місці розбиття на частини і натиснути цей значок. В срічці буде відображена перша частина і опція Детальніше, натисканням якої розгортається весть текст.
·       Завершити розміщення натисканням кнопки «Опублікувати». Якщо її не натиснути, а вийти в blogger, то допис залишиться у вигляді чернетки.

·       Переглянути список публікацій і чернеток в Blogger.


Натиснути Переглянути блогщоб побачити допис у стрічці.

3.       
Редагування чи видалення публікації 


·       У списоку публікацій і чернеток в Blogger знайти потрібну і натиснути під її назвою відповідно Редагувати  чи  ВидалитиПо завершенню редагування натиснути кнопку «Оновити».

·       У стрічці на сайті під кожною публікацією є опція «олівець», натискаючи яку можна перейти до редагування цієї публікації.

       


         

Немає коментарів:

Дописати коментар