28 серпня ми направили звернення усім депутатам, про що писали у попередньому матеріалі. Пройшло достатньо часу, щоб кожен депутат міськради визначив свою позицію щодо саботажу соціального замовлення білоцерківськими чиновниками.
Як обіцяли, ми вирішили зустрітися з кожним депутатом і з перших вуст отримати інформацію, чому саботаж можливий і що конкретно зроблено самим депутатом, щоб такої ганьби в Білій Церкві більше не було.
Усім задавали запитання:
- Про особисту думку щодо соціального замовлення і його актуальності для Білої Церкви?
- Чи прочитав звернення Товариства «Аюрведа» від 28.08.2019 № 30 про ганебний супротив чиновників соціальному замовленню за надуманими причинами і які висновки зробив? Які дії вчинив і чи дав письмову відповідь на письмове звернення?
- Як депутат міськради контролює виконання рішень депутатського корпусу?
- Що депутат знає про виконання Програми розв’язання пріоритетних соціальних проблем міста Біла Церква у 2019 році з використанням механізму соціального замовлення?
- Чому депутати міськради спочатку затверджують цільову програму з фінансуванням у 900 тисяч гривень, а вже через 2 тижні на бюджетній сесії про це "забули". В чому причина депутатської непослідовності?
- Чому посадовці, які готували проект бюджету, ігнорують рішення депутатів?
- Чому депутати не ініціюють службових розслідувань дій чи бездіяльності, а також компетентності посадовців виконавчих органів і не притягують їх до відповідальності? Зокрема у кричущій ситуації з соцзамовленням.
- Як подолати ганебний опір чиновників Білоцерківської міської ради впровадженню таких передових механізмів сприяння сталому розвитку місцевої громади, як соціальне замовлення?
- Що особисто депутат зробив, робить чи буде робити, щоб механізм соціального замовлення запрацював у Білій Церкві і жоден Швондер не міг йому завадити?
Подивіться відео розмов з депутатами і висновки робіть самі.
Продовжуємо серію інтерв'ю з депутатами Білоцерківської міськради з метою виявлення причин краху соціального замовлення у Білій Церкві та пошуку необхідних механізмів виконання рішень, корисних для громади. Сьогодні в ефірі Володимир Бабенко.
Однакових для всіх та за гарантованої відповідальності конкретних осіб, які приймають управлінські рішення. І що настав час переглянути Статут міста, яким так гордився міський голова і депутатський корпус. Але час показав його недоліки.
| Депутат Білоцерківської міськради Володимир Бабенко не лише відкрив деякі приховані механізми прийняття управлінських рішень у Білій Церкві, а й у своїх роздумах фактично підтвердив нашу тезу про актуальність чітких і зрозумілих правил життя. |
Андрія Короля, Ігоря Гейла, Дмитра Поліщука, Володимира Вовкотруба (натисніть "Детальніше").
Міський голова вважає, що головне благоустрій - косити траву за шалені гроші, класти плитку, ремонтувати мости. Сьогоднішній день показав, які мали бути пріоритети у міського керівництва - безпека і здоров'я мешканців на випадок надзвичайної ситуації. | Ще 2018 року депутат Білоцерківської міськради Володимир Вовкотруб пропонував за бюджетні гроші оновити обладнання для реанімаційних відділень. Замість цього на 7 мільйонів гривень було куплено комп'ютери. |
З Дмитром Поліщуком обговорили не лише соціальне замовлення, а й привідкрили таємниці "депутатської кухні" - хто і чому впливає на владні рішення. |
Говоримо з Ігорем Гейло, головою постійної комісії з питань освіти, науки, культури, ... соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства. |
Чому депутати Білоцерківської міськради дозволили місцевим чиновникам ігнорувати громадську ініціативу та саботувати рішення міськради. Думка депутата Андрія Короля. |
Немає коментарів:
Дописати коментар